ابزار نظارت و مدیریت برای Braiins OS

Braiins os  یک فریم ویر ماینینگ خودکار است که نرخ هش ریت بیت کوین ASIC را افزایش می‌دهد، همچنین راندمان را تا 25% بهبود می ‌بخشد و ماینینگ را در هر استخری افزایش می‌ دهد. کار تنظیم خودکار  Braiins OS +   به گونه ای است که وقتی مصرف انرژی مورد نظر خود را بر حسب وات وارد می کنید، الگوریتم های اختصاصی به طور خودکار فرکانس های هر تراشه هش را کالیبره می کنند تا هش ریت را به حداکثر برسانند.

یکی از جدی ترین مشکلات سیستم عامل Braiins عدم توانایی نظارت و مدیریت ماینرها در حالت دسته ای است. در نتیجه، کاربران باید یک به یک تنظیمات ماینرها را انجام دهند.

معمولا در فارم های بزرگ با تعداد زیادی ماینر که هر کدام برند و مدل متفاوتی دارند. مدیریت آنها دشوار است زیرا کاربر باید دائماً بین برنامه ها جابجا شود.

از طرف دیگر نرم افزار ماینیتور این مشکل را برای کاربران سیستم عامل Braiins حل می کند. ماینیتور قابلیتی دارد که به کاربران این امکان را می دهد که با یک کلیک چندین ماینر را مدیریت کنند. می ‌تواند همه برند ها را در یک مکان، گروه‌ بندی شده با هم، بدون توجه به برند‌هایشان ببیند.

ماینیتور لزوم ورود به پنل وب هر دستگاه را از بین می برد. تمام اطلاعات ماینرها از پنل ماینیتور قابل مشاهده است. با استفاده از ویژگی remote browserماینیتور می توانید به راحتی به پنل آنها دسترسی پیدا کنید. و می توانید تنظیمات و پیکر بندی های مختلف را به روشی امن تر اعمال کنید.

با انتخاب این گزینه می‌ توانید دستگاه‌های خود را مدیریت کنید، پارامترهای تنظیم خودکار، راه‌اندازی مجدد، تغییر فرکانس دستگاه، تغییر Pools، فعال/غیرفعال کردن دستگاه‌ها و ارتقاء فریم ویر دستگاه را به صورت گروهی انجام دهید.

دستگاه‌ها را  می‌توانید در یک گروه انتخاب کنید و همانند تصویر زیر تغییراتی ایجاد کنید:

 

 

 

برای مدیریت موفقیت آمیز عملیات ماینینگ ارزهای دیجیتال در مقیاس بزرگ و کمک به اپراتورها برای مدیریت ماینر های خود در حالت دسته ای، استفاده از نرم افزار ماینیتور را توصیه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی، این مطلب را بخوانید.