حل مشکل  PLL  و فرکانس در دستگاه های EBANG

عدم افزایش خودکار PLL در دستگاه ebang
در دستگاه های ebit  محصول شرکت Ebang مدیریت فرکانس دستگاه به خوبی اتفاق نمی افتد . به عنوان مثال زمانی که دمای محیط و دستگاه بالا میرود کنترلر ebit به صورت خودکار جهت جلوگیری از خرابی و یا ایجاد صدمه به دستگاه، PLL دستگاه را کاهش می دهد که در عین حال HashRate دستگاه نیز کاهش پیدا میکند. تا اینجای کار مشکلی وجود ندارد. ولی وقتی دما کاهش پیدا میکند کنترلر، PLL دستگاه را افزایش نمی دهد و همچنان با HashRate  پایین به کار خود ادامه می دهد. و این موضوع باعث کاهش راندمان کاری و درآمد تولیدی دستگاه ها می شود.

البته مشکل دیگری هم هست . کنترلر ebit زمانی PLL را کاهش می دهد که دما به شدت افزایش پیدا کرده و به حد خطر رسیده است و این امر باعث آسیب به برد و قطعات دستگاه در  طولانی مدت خواهد شد.

اما راه حل چیست؟

قابلیت AutoPilot  نرم افزار ماینیتور (Mineitor) راه حل این مشکل خواهد بود.با تنظیم  حداکثر دما، حداکثر فرکانس  و هش ریت مورد انتظار خود در صفحه تنظیمات پنل کاربری، نرم افزار ماینیتور، با کنترل PLL یا فرکانس کاری دستگاه های شما این مشکل را رفع خواهد کرد.

ماینیتور به صورت هوشمند و بر اساس داده های موجود شامل دما ، HashRate و سابقه دستگاه و  همچنین تنظیمات اعمال شده توسط شما، دستگاه شما را به صورت خودکار رصد خواهد کرد و  همواره با هدف افزایش کارایی و عمر دستگاه، فرکانس را در بهینه ترین حالت قرار خواهد داد. این قابلیت در فصول گرم سال و یا مناطقی که تغییرات دمایی در طول شبانه روز زیاد است، بیش تر مورد نیاز می شود و می تواند به طور چشم گیری باعث افزایش بازده دستگاه های ماینر شما و در نتیجه افزایش درآمد شما شود.

همین الان می توانید با مراجعه و ثبت نام در وب سایت Mineitor، به مدت یک ماه به صورت کاملا رایگان (دوره آزمایشی) از این قابلیت ویژه و بسیاری امکانات دیگر استفاده کنید و درآمد تولیدی و طول عمر دستگاه های خود را افزایش دهید. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان ثبت نام کنید.

یک ماه دوره آزمایشی رایگان!

فرصت را از دست ندهید.


جهت آموزش استفاده از امکان AutoPilot  به این    لینک   مراجعه کنید.