فریم ویر Vnish-Mineitor

Vnishیک فریم ویر سفارشی برای مینر های ASIC است. همه فریم ویر ها قبل از بارگذاری برای دانلود و مقایسه با فریم ویر BITMAIN موجود، برای مدت طولانی تست شده اند.

این فریم ویر دارای یک عملکرد بسیار بزرگ است که به شما این امکان را می دهد تا به سرعت ASIC های خود را مدیریت کنید و همچنین می توانید سودآوری تجهیزات را تا 50٪ افزایش دهید.

تیم Vnishفریم ویر را برای مدل های  Antminer S17+ T17+ S17 S17pro T17 S9 S9i S9j T9+ L3+ L3++ توسعه داده است. و در حال توسعه فریم ویر برای Antminer S19(همه مدل ها) T T19 و همچنین برای Whatsminer، Innosilicon، Avalon. می باشد.

Mineitor و Vnishهمکاری مشترکی دارند تا به مشتریان کمک کنند که چندین ماینر را در حالت دسته ای مدیریت کنند. می ‌توانید همه برندها را در یک مکان، گروه ‌بندی شده، ببینید و تنظیمات و پیکربندی ‌های مختلف را به روشی امن ‌تر اعمال کنید.

مهمترین مزیت استفاده از این ویژگی این است که اشتراک ماینیتور شما رایگان خواهد بود.

برای هر دستگاهی در فارم شما که از فریم ویر ما استفاده می کند، دو اشتراک رایگان دستگاه برای ماینیتور دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، هزینه فریم ویر شما کمتر از سایر فریم ویر ها خواهد بود.

      هزینه فریم ویر: 2.8٪ برای 17،17+ و 1.8٪ برای سایر مدل های پشتیبانی شده


ویژگی های اصلی فریم ویر Mineitor-Vnish:

اورکلاک(Overclocking): قدرت هش ریت ماینر خود را بر اساس مدل با فریم ویر Mineitor-Vnish تا 60-70٪ افزایش دهید.و سود دستگاه خود را بهبود بخشید.

تنظیم خودکار چیپ (Auto Chip Tuning): همه تراشه ها به صورت خودکار تنظیم می شوند و بهترین ولتاژ و فرکانس ممکن را تنظیم می کنند. این امر باعث افزایش طول عمر ماینر و کاهش خطاهای HW می شود.

پشتیبانی از خنک کننده غوطه وری(Immersion Cooling ): به طور مستقیم کنترل فن را غیرفعال کنید و از ماینر خود با سیستم های خنک کننده غوطه وری (به عنوان مثال، خنک کننده آب) استفاده کنید.

صرفه جویی در انرژی(Energy Saving): مصرف برق را تا 15% با یک الگوریتم بهینه کاهش می دهد یا نمایه فعلی را به حالت مصرف کمتر تغییر میدهد.

نمایه‌های از پیش تعریف‌شده چندگانه(Multi predefined Profiles): پروفایل‌های آماده‌ای که می‌توانید بین آن‌ها جابه‌جا شوید تا بهترین ترکیب مناسب خود را برای مصرف انرژی و سود انتخاب کنید.

تغییر خودکار پروفایل: بسته به دما به طور خودکار بهترین مشخصات را برای حداکثر سود بدون خطر گرم شدن بیش از حد تجهیزات تنظیم می کند.

وات متر(Wattmeter): مراقب میزان مصرف دستگاه شما بر حسب وات است.

نشانگر: LED  تنها با فشار دادن یک دکمه، ماینر خود را به راحتی در فارم خود پیدا کنید.

حالت خواب: ماینینگ را متوقف کنید و سرعت فن را برای لحظاتی که نمی‌خواهید با یک کلیک ماین کنید، به حداقل برسانید.

حالت خواب خودکار: هنگامی که اینترنت قطع می شود یا استخرها به طور ناگهانی در دسترس نیستند، ماینر به طور خودکار حالت خواب را روشن می کند.

سرویس مانیتورینگ رایگان: با فریم ویر Mineitor-Vnish می توانید بدون هیچ هزینه ای از ماینیتوررایگان استفاده کنید. پشتیبانی کامل 24 ساعته - 7 روزه

 

فریم ویر Vnish-Mineitor مانند سایر فریم ویر های مبتنی بر Vnish مانند Nicehash، Asic.to، Bittechبا همان ویژگی ها است. ما از شما برای استفاده از فریم ویر و پیکربندی دستگاه های ماینر خود پشتیبانی می کنیم.

 

جزئیات بیشتر از مدل های پشتیبانی شده اینجا را بخوانید.

به منظور دانلود فریم ویر Vnish-Mineitor اینجا را بخوانید.