اعلان ها در ماینیتور

هدف ماینیتور این است که مدیریت ماینرها را برای مالکان فارم ها آسان تر کند و امکان شناسایی و حل سریع مشکلات در ماینرها را ایجاد کند..

اگر اتفاقی در فارم شما رخ دهد، ماینیتور هشدارها و اعلان‌ها را ارسال می‌کند و همچنین نحوه و زمان دریافت اطلاع‌ رسانی را سفارشی می‌کند. برخی از اعلان ها به صورت خودکار توسط اپلیکیشن ماینیتور ارسال می شوند، بنابراین نیازی به ایجاد برنامه زمانی برای دریافت آنها نیست. 

برای تعیین نوع هشدارها و اعلان‌هایی که می‌خواهید دریافت کنید، با کلیک بر روی نماد کاربر در گوشه سمت چپ بالای صفحه، به صفحه نمایه بروید. سپس روی ایمیل خود کلیک کنید.به قسمت تنظیمات اعلان ها به پایین بروید و هشدارها و اعلان‌های مختلفی را که می‌خواهید دریافت کنید، فعال یا غیرفعال کنید.

 

 

هشدارهای ورود: زمانی که شخصی به حساب شما وارد شود به شما اطلاع داده می شود.

ماینر جدید: پس از شناسایی یک ماینر جدید به شما اطلاع داده خواهد شد.

وصل / قطع: هنگامی که یک ماینر متصل یا قطع شود، به شما اطلاع داده می شود.

استخر تغییر یافت: هر گونه تغییر در استخر ماینر ها در صورتی که از طریق پنل ماینیتور انجام نشود یک هشدار ایجاد می کند. با این حال، اگر استخر مستقیماً از پنل وب تغییر کند، اطلاع رسانی خواهد شد.

تغییرت وضعیت: ماینیتور به طور پیش فرض وضعیت فعلی دستگاه را تشخیص می دهد. تغییرات حالت ماینرها به صورت عادی / هش ریت کم / گرمای بیش از حد اعلام خواهد شد.

می توانید مقادیر پیش فرض مورد انتظار مدل های مختلف را تغییر دهید. به عنوان مثال، شما می توانید محدوده بیش از حد مورد انتظار را برای هر مدل اضافه کنید.

تغییرات مکان: تغییرات مکان به عنوان بخش، قفسه و ... اطلاع رسانی خواهد شد.

تنظیمات: پیکربندی‌های جدید و همچنین اعمال شدن و یا نشدن آن ها گزارش خواهد شد.

برنامه ها: برنامه جدید / حذف برنامه و ویرایش های آن ها اطلاع رسانی خواهد شد.

Remote Browser: هرگونه ورود به پنل وب ماینر از طریق ویژگی مرورگر راه دور ماینیتور به شما هشدار داده می شود.

 تعمیر و نگهداریدر صورت اضافه شدن یک کار جدید به بخش تعمیر و نگهداری و همچنین هرگونه تغییر در عملیات Task به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

علاوه بر این، برخی از انواع اعلان ها را می توان به صورت دستی تعریف کرد. ماینیتور به شما امکان می دهد اعلان ها و هشدارهای خود را بر اساس نیازهای خود ایجاد کنید. هشدارهای مختلف از نظر دما، هش ریت و سرعت فن برای گروه ها، برندها و مدل های مختلف ماینرها برای حالت های مختلف ارسال می شود.

برای دسترسی به این صفحه، با کلیک بر روی منوی کناری، به زمانبندی هشدارها بروید.