آموزش اتصال استخرها به ماینیتور

بعد از اینکه سخت افزار شما آماده ماینینگ شد و یک کیف پول راه‌اندازی کرده‌اید، مرحله بعدی انتخاب یک استخر برای ماین کردن است. هر استخر دارای پنل وب سایت مخصوص به خود است، ماینیتور به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دسترسی مداوم به استخرها، درآمدتان را پیگیری کنید. شما می توانید اطلاعات استاتیک استخر مانند کسب درآمد، هش ریت و... را در ماینیتور مشاهده کنید.

به طور کلی، ویژگی نظارت بر استخر فقط برای مشاهده داده ها است و ما از آن برای نمایش مستقیم داده ها در داشبورد شما استفاده می کنیم و داده های استخر شما را ذخیره نمی کنیم. با این روش هیچ تغییر یا برداشتی امکان پذیر نیست.

در این مقاله نمونه هایی از اتصال به معروف ترین استخرها را نشان خواهیم داد.

در صفحه داشبورد، به قسمت Pools بروید. لیستی از استخرهای پشتیبانی شده وجود دارد:

 

همچنین می توانید با افزودن استخر به داشبورد خود، سود ماینر و موجودی استخر خود را مشاهده کنید. روی دکمه Configure Pool کلیک کنید.

Viabtc

ابتدا باید وارد حساب Viabtc خود شوید.

لطفاً در حساب Viabtc خود به تنظیمات "setting" بروید، سپس در بخش "Acconut management" روی "shared account" کلیک کنید و در بخش زیر روی دکمه "Create Watcher" کلیک کنید. سپس لینک واچر ایجاد شده را کپی کنید.

 

هنگامی که روی Create کلیک کنید، یک لینک واچر جدید به شما داده می شود. آن را کپی کرده و در قسمت لینک واچر در ماینیتور قرار دهید.

 

 

Poolin

به حساب Poolin خود وارد شوید از داشبورد، در سمت چپ، روی Sub-account Manage کلیک کنید.

 


در صفحه بعد، روی "Sub-account" کلیک کنید، سپس  در سمت راست حساب فرعی مربوطه را انتخاب کنید و سپس روی Watcher کلیک کنید. از آنجا، باید یک لینک واچر جدید ایجاد کنید. یک نام برای واچر خود وارد کنید (مانند Mineitor). چک باکس های «worker» و «Earnings» را علامت بزنید و روی دکمه save کلیک کنید. سپس لینک واچر ایجاد شده را کپی کنید.

 

هنگامی که روی ایجاد کلیک کنید، یک لینک واچر جدید به شما داده می شود. آن را کپی کرده و 

 در قسمت لینک واچر در ماینیتور قرار دهید.

 

F2Pool

وارد حساب F2Pool خود شوید، به صفحه تنظیمات حساب بروید. روی دکمه «Read-Only Page» در مقابل نام حساب خود کلیک کنید.

 

 

 

 

یک نام وارد کنید و روی دکمه Generate کلیک کنید. چک باکس های «Workers» و «Revenue Records(اطلاعات پرداخت پنهان)» را علامت بزنید و روی دکمه ایجاد کلیک کنید.

 

 

 سپس لینک ایجاد شده  در پایین را کپی کرده و در قسمت لینک واچر در ماینیتور قرار دهید.


SlushPool

به حساب SlushPool خود وارد شوید، به صفحه تنظیمات حساب خود بروید. در قسمت "Access Profiles" روی دکمه "Create New" در پایین صفحه کلیک کنید.

 

 

نامی را در قسمت «Profile Name» وارد کنید و «Access Permissions مجوزهای دسترسی» را روی «Read-only» تنظیم کنید. سپس گزینه "Allow access to web APIs" را علامت بزنید و روی دکمه "GENERATE NEW TOKEN" کلیک کنید. توکن تولید شده را کپی کنید و بر روی دکمه "SAVE" کلیک کنید.

 

 

توکن تولید شده کپی شده را در در قسمت لینک واچر در ماینیتور قرار دهید.

 

Binance Pool


پس از ایجاد حساب استخراج، روی تنظیمات حساب در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید تا وارد مدیریت حساب شوید.

 

 

در مدیریت حساب، روی Watcher Links کلیک کنید تا به پنجره راه اندازی Watcher Link برسید.

 

 

 

 نامی را وارد کنید و چک باکس های "Statistics"، "Workers" و "Earnings" را  علامت بزنید و روی دکمه "Create" کلیک کنید. سپس لینک واچر را کپی کرده و در 

 در قسمت لینک واچر در ماینیتور قرار دهید.

پس از نصب هر Pool، می‌توانید اطلاعات آن را در داشبورد خود مشاهده کنید.