صفحه پروفایل

برای دسترسی به صفحه پروفایل روی آیکون کاربر در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید. سپس روی ایمیل خود کلیک کنید. صفحه نمایه مانند زیر نشان داده می شود:


در سمت چپ صفحه، به ویژگی هایی دسترسی دارید که در زیر توضیح می دهیم:

تغییر رمز عبور: می توانید رمز عبور حساب خود را تغییر دهید. اگر بر روی بله کلیک کنید ایمیلی با لینک تغییر رمز عبور ارسال می شود.

فعال کردن google authenticator: برای افزایش امنیت، فعال کردن google authenticator بسیار مهم است. پس از فعال کردن google-authenticator، هر زمان که تنظیمات Pool را تغییر دادید یا به مرورگر راه دور دسترسی پیدا کردید، باید کد را وارد کنید.

اتصال اکانت تلگرام: پیام از ربات تلگرام ارسال می شود. برای فعال کردن اینجا را بخوانید.

موجودی کیف پول:  مقدار درآمد شما  از کد معرف را در اینجا می توانید مشاهده کنید.

کد معرف: این کد معرف شماست و با کلیک بر روی آن کپی می شود.

منطقه زمانی: همه زمان‌های نشان‌ داده‌ شده در پنل مانند تنظیمات گزارش‌ها یا زمان اتصال و قطع دستگاه‌ها و داده‌ها بر اساس منطقه زمانی است. لطفا منطقه زمانی صحیح را وارد کنید.

تنظیمات کیف پول BTC: اگر می خواهید درآمد خود را از ماینیتور برداشت کنید، باید کیف پول BTC را تنظیم کنید. پس از انجام تنظیمات، یک ایمیل حاوی لینک تایید به ایمیل شما ارسال می شود.

   فعال کردن google authenticator برای امنیت بالاتر بسیار مهم است.


بخش کد معرف

اینجا یک لینک معرفی وجود دارد که می توانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید تا در ماینیتور ثبت نام کنند.

اگر شخصی با لینک یا کد معرفی شما ثبت نام کند و در ماینیتور خرید کند، در هر خرید 30 درصد از پرداخت های شخص معرفی شده را دریافت می کنید! همچنین فرد معرفی شده در اولین خرید از یک ماه اشتراک اضافی رایگان و 10 درصد تخفیف برخوردار خواهد شد.

برای بررسی حساب های معرفی شده و اعتبارات کسب شده خود، به صفحه پروفایل خود بروید. هر بار که بخواهید می توانید اعتبارات را از کیف پول بیت کوین خود برداشت کنید یا آن را در ماینیتور خرج کنید!

  هیچ محدودیتی برای معرفی افراد وجود ندارد ،هر بار کمیسیون خود را دریافت خواهید کرد. محدودیت زمانی نیز وجود ندارد. هر بار که شخص معرفی شده شما در ماینیتور خرید  کند، کمیسیون دریافت می کنید.

برای خرید اعتبار خود، روی دکمه کیف پول کلیک کرده و برداشت کنید.

با اسکرول کردن به پایین می‌توانید فهرست کاربران معرفی شده و درآمدهای حاصل از معرفی تان را ببینید:به بخش تنظیمات اعلان بروید و هشدارها و اعلان‌های مختلفی را که می‌خواهید دریافت کنید فعال یا غیرفعال کنید. در این پست بیشتر بخوانید.