نحوه ی تغییر گزینه تنظیم خودکار +Braiins OS به صورت گروهی

Braiins os   یک فریم ویر خودکار برای ماینینگ است که نرخ هش ریت در بیت کوین های  ASIC را افزایش می‌دهد، همچنین راندمان را تا 25% بهبود می ‌بخشد و ماینینگ را در هر استخری افزایش می‌دهد.

یکی از بزرگترین مشکلات سیستم عامل Braiins عدم توانایی نظارت و مدیریت ماینرها در حالت گروهی است. در نتیجه، کاربران باید یک به یک تنظیمات ماینرها را انجام دهند. معمولا در فارم های بزرگ با تعداد زیادی ماینر که هر کدام برند و مدل متفاوتی دارند، مدیریت آنها دشوار است زیرا کاربر باید دائماً بین برنامه ها جابجا شود.

ماینیتور قابلیتی دارد که به کاربران این امکان را می دهد که با یک کلیک چندین ماینر را مدیریت کنند. همه برند ها را در یک مکان، گروه ‌بندی شده با هم، بدون توجه به برند ‌هایشان می‌توانید ببینید. تمام اطلاعات ماینرها از پنل ماینیتور قابل مشاهده است. با استفاده از ویژگی مرورگر از راه دور(remote browser) ماینیتور می توانید به راحتی به پنل آنها دسترسی پیدا کنید. و همچنین می توانید تنظیمات  مختلف را به روشی امن تر اعمال کنید.

با انتخاب این گزینه می ‌توانید دستگاه‌های خود را مدیریت کنید، پارامترهای تنظیم خودکار، راه‌اندازی مجدد، تغییر فرکانس دستگاه، تغییر Pools، فعال/غیرفعال کردن دستگاه‌ها و ارتقاء فریم ویر دستگاه را به صورت گروهی انجام دهید.

برای ایجاد تغییرات، از منوی کناری به صفحه دستگاه ها بروید.

ابتدا دستگاه های مورد نظر خود (Braiins OSرا فیلتر کرده و آنها را انتخاب کنید. سپس روی هر موردی که می خواهید تغییر دهید کلیک کنید. به عنوان مثال، روی دکمه فرکانس بالای جدول کلیک کنید:

در منوی بازشده، می‌ توانید فرکانس دستگاه‌های Braiins را تغییر دهید:

 


تنظیم خودکار(Autotuning
): اگر این کادر را علامت بزنید، باید مقدار حد توان PSU را بنویسید. باید بین 100-50000 باشد.

اگر نه، باید مقدار فرکانس را بنویسید به عنوان مثال 650. و مقدار ولتاژ 8.8.

Dynamic Power Scaling: در صورتی که دستگاه خیلی داغ شود، مقیاس قدرت پویا به طور خودکار محدودیت قدرت ماینر را با مقدار تنظیم شده توسط کاربر کاهش می دهد. پس از رسیدن به حد مجاز حداقل توان تنظیم شده توسط کاربر، ماینر خاموش می شود تا خنک شود. ماینر پس از یک دوره زمانی تعیین شده توسط کاربر، دوباره شروع به کار بر روی محدودیت توان اولیه می کند.

اگر این کادر را علامت نزنید، باید مقادیر مورد نیاز را بنویسید.

  • مرحله توان(Power step): می‌تواند مقادیر عددی (حداقل 100 و حداکثر 1000) را در خود نگه دارد که نشان‌دهنده کاهش قدرت محدود (بر حسب وات) است، که هر بار که ماینر به دمای داغ می‌ رسد اتفاق می‌افتد.

  • حداقل حد توانPSU  :می تواند مقادیر عددی (حداقل 100 و حداکثر 5000) را در خود نگه دارد که حداقل حد توان PSU را برای مقیاس قدرت پویا نشان می دهد.

  • مدت زمان خاموش شدن(Shutdown duration): ماینر برای مدتی با مقدار تعریف شده (به ساعت) خاموش می شود. پس از آن ماینر راه اندازی می شود اما با مقدار اولیه حد توان PSU)محدودیت توان PSU در قسمت Autotuning)