افزایش امنیت فارم ها

فارم و ماینرهای خود را با ماینیتور ایمن کنید

سخت کردن فرآیندهای احراز هویت

امنیت همچنان یک نگرانی کلیدی برای کاربران ماینیتور است. مدیران می توانند احراز هویت دو مرحله ای را در اقدامات فارم اجبار کنند و دسترسی کاربران را در هر دستگاه یا فارم با سطوح از پیش تعریف شده مدیریت کنند.

حذف نرم افزار و ابزار های خطرناک

نرم افزارهای کنترل از راه دور، روترهای قدیمی، سرورهای VPN، پورت های باز یا اشتباهات ممکن است شبکه و فارم ماینینگ شما را به خطر بیندازند. ماینیتور یک جایگزین ساده همه‌جانبه برای نظارت و مدیریت از راه دور است با روش امنیتی جدید و به روز رسانی های امنیتی خودکار.

قفل استخر

ویژگی قفل استخر هر تغییری در تنظیمات استخر ماینرها را به شما اطلاع میدهد. همچنین، این ویژگی از بدافزارها، ویروس ها یا هکرها برای تغییر آدرس استخر یا شناسه وورکر ماینرهای شما جلوگیری می کند. این بدان معناست که اگر شخصی تنظیمات استخر را تغییر دهد ماینیتور ابتدا از تغییر جلوگیری میکند و حتی اگر تغییری انجام شود آن را به حالت قفل برمی گرداند.

ثبت هر عمل

Log Every action

ماینیتور هر اقدام و پیکربندی را برای هر کاربر بر اساس تاریخ و زمان ثبت می‌کند. اگر کسی پیکربندی فرکانس یا استخر را در ماینرهای شما تغییر دهد، ثبت می‌شود و می‌تواند بعداً در هر زمان بررسی شود. تاریخچه همه اقدامات انجام شده برای یک ماینر را دریافت کنید. حتی ورود به سیستم هر پیکربندی که با خود وب پنل ماینرها تنظیم شده است. 

اطلاعات بیشتر
سایر ویژگی ها

با ماینیتور امنیت شبکه فارم خود را افزایش دهید

با یک ماه دوره آموزشی رایگان شروع کنید